5 הגאדג'טים שכל חובב מושבע חייב להשיג

גם אתם חייבים לשמוע על כל גאדג'ט חדש שיוצא לשוק, גם אתם בוחנים ביקורות אודות גאדג'טים חדשים וגם אתם מתעוררים בבוקר ורצים לבדוק איזה גדג'ט חדש הופץ לעולם במהלך הלילה? נראה שגם אתם צרכים להכיר את חמשת הגאדג'טים הבאים!

גאדג'טים

איירפודס

אין לדבר על גאדג'טים מבלי לציין את חנות אפל תל אביב (איי דיגיטל תל אביב), וזאת כי מדובר במקום הראשון שאליו נוחתים מיטב השכלולים הטכנולוגיים מבית החברה המדהימה, ועל כן אם מתכוונים לרכוש מוצר חדש, או פשוט ליהנות מסקירה מקצועית של מיטב האמירות האחרונות בתחום הטכנולוגיה, הרי שיש יעד אחד אליו מוטב להגיע. אלו גאדג'טים אתם עתידיים למצוא בחנות? ההיצע עצום, אך הפעם נבחר להתמקד באיירפודס! האיירפודס מציע לכל חובב מוזיקה להגשים חלום, להכיר אוזניות אלחוטיות חסרות כבל מגשר, להפיק את המיטב משליטה נוחה וליהנות מהפעלה אוטומטית ומארגונומיה חכמה.

ילקוט עם נקודת הטענה

לצד העובדה שאנשים אינם שוכחים לקחת עמם את המכשיר הנייד (ואם כן הם ישימו לב לכך בשניות הראשונות), הרי שאנשים כן שוכחים להטעין, ולו כי פעולה זו מצריכה לחכות ואף להתרחק מאותו מכשיר שהפך אט אט לחלק נוסף מהגוף שלנו. אי לכך, אם מבקשים פתרון ואתם בכול מקרה נוהגים להסתובב עם ילקוט, הרי שמוטב שתכירו את Tylt Energi Backpack + Battery – ילקוט גב שמאפשר הטענה הן של הנייד והן של הטאבלט והלפטופ. כיצד? הילקוט מכיל חיבור  USBעבור הטענה, כאשר בין היתר תמצאו בו מקום עבור שאר הדברים שנחוצים – קרי ספרים, מחשב נייד, בקבוק מים, כריך וכו'.

מקלדת וירטואלי

לא לכולם יש מקום בתיק למחשב הנייד ולא תמיד רוצים לקחת אותו, אך יחד עם זאת הרבה פעמים מתעורר הצורך להקליד. מה עושים? מכירים את המקלדת הווירטואלית! מדובר בקוביית לייזר יחסית זעירה שפשוט מאוד מקרינה על פני משטח חלק תמונה של מקלדת, באמצעותה מתאפשר להקליד כל שמבקשים. עוד נציין שמקלדת זו מתממשקת ל USB, אייפון ואייפד. מכאן שאם אתם כותבים באנגלית (נכון להיום המקלדת מתמקדת רק בשפה באנגלית), הרי שלפניכם פתרון מושלם ואף מרשים ביותר.

רואים ומקליטים

יש לכם רומן עם סאנפצ'אט? הגיע הזמן שתכירו את משקפי השמש מבית Spectacles, משקפים שאינם רק מעוצבים, אלא גם יודעים להקליט קטעים קצרים בני עשר שניות. באמצעות מערכת אנדרואיד ואפליקציה ייעודית הקטע המצולם מסונכרן עם חשבון הסאנפצ'ט, כך שמדובר בחוויה ייחודית, אוטומטית ואף יצירתית.

Wifi נייד

מי לא מכיר את הסיטואציה שמנסים להעביר זמן, אך אין Wifi, כך שכל תכנון לגלוש בפייסבוק, או לקרוא חדשות יורד לטמיון. ובכן לא עוד, לפחות כל עוד תכירו את "Novatel Wireless MiFi"! מדובר בהתקן שנראה כמו כרטיס אשראי, רק שבמקום להוציא כסף, הוא מאפשר גישה חלקה ל wi-fi (ואף ל5 גולשים בו זמנית). מכאן שאם חשוב לכם להישאר מחוברים ואם המחיר אינו מרתיע אתכם (מעל ל200 $), הרי שאתם עומדים להשיג גישה חופשית ל wi-fiמכל מקום.

יש למה לחכות!

תודו שהצלחנו לחדש לכם, לפחות באמצעות חלק מהרשימה. מכאן שאם לאחר ההיכרות הראשונית אתם מבקשים לקבל פרטים נוספים ואף לגעת, לנסות ולחוות, ואם אתם כבר מתכננים איך תשיגו ולהיכן תגיעו עבור כך, נראה שגם אתם חובבי גאדג'טים מושבעים שרק מחכים לדבר הבא, והכי כיף לדעת שבדור של היום תמיד יש למה לחכות!

השארת תגובה