מה קונים לגננת ולסייעת?

הגננות והסייעות מלוות את הילדים שלנו במשך כל השנה, מעניקות להם יחס אישי, עוטפות אותם באהבה ומקנות להם ידע חינוכי מגוון. בחגים או לקראת סוף השנה, נהוג להעניק לגננות ולסייעות מתנות ייחודיות על מנת להודות להן על העבודה הקשה והמסירות.

אז אילו מתנות אפשר לקנות לגננת ולסייעת?

עציץ עם תבלין או צמח מרפא

אחת המתנות המסמלות פריחה וצמיחה היא עציץ. ניתן לרכוש עציץ ובו גדל צמח מרפא מסוים כדוגמת לבנדר, או תבלין שימושי כמו נענע, בזיליקום ועוד. מעבר לזה, תוכלו לכתוב הקדשה על בסיס העציץ עצמו או לחילופין לתת לילד לצייר על כרטיס קשיח ולאחר מכן להדביק בגבו קיסם ולנעוץ לצד הצמח.

סינר עם הקדשה

 

בעבר כל הבשלנים והבשלניות היו מתהדרים בסינרים ייחודיים לבישול, אמנם בעשורים האחרונים כמעט ולא ראינו בשלנים ובשלניות עם סינרים אך לאחרונה הסינרים חזרו לאופנה כך שכמעט לכל אדם בבית יש סינר לבישול. מתנה לגננת ולסייעת בהחלט יכולה להיות סינר עם כיתוב מדליק, תוכלו לרכוש אותו בחנויות השונות או להזמין באופן אישי.

מה קונים לגננת ולסייעת?

 

יומן או לוח שנה

בין הדברים השימושיים ביותר, למרות העידן הדיגיטלי, ניתן למצוא יומנים ולוחות שנה. אמנם כיום יש לנו יומן במכשיר הסלולארי, אך ניכר כי רבים מעדיפים להשתמש ביומן מוחשי ולכתוב בכתב יד. העניקו לגננת ולסייעת יומן מעוצב לשנה הבאה וצרפו אליו עט איכותי. אין ספק שמדובר במתנה שימושית להפליא.

תיק אישי קטן

נשים רבות מסתובבות עם תיק קטן בתוך התיק היומיומי שלהן. בתיק זה הם מאחסנות טישו, מגבונים, ליפסטיק ושלל מוצרים נשיים. תוכלו לרכוש בחנויות הקוסמטיקה והאקססוריז תיק שכזה, ואם תרצו, תוכלו למלא אותו במוצרים קטנים או בשוקולדים איכותיים.

ספל ומארז חליטות תה

לא משנה אם מדובר בחורף או קיץ, מאחר שספל ומארז חליטות תה זו מתנה שמתאימה לכל ימות השנה. את חליטות התה ניתן לשתות חמות או קרות והספל יכול לשמש הן לשימוש ביתי והן לשימוש בעבודה. תוכלו להדפיס הקדשה אישית על הספל לרבות תמונה של הגננת\סייעת והילד.

מחברת מעוצבת

מתנה לגננת ולסייעת, נהדרת ושימושית, היא מחברת מעוצבת עם הקדשה אישית. תוכלו לרכוש אונליין או להזמין ממעצבי נייר, מחברות בעיצוב אישי עליהן תוכלו לכתוב משפטי העצמה או כמה מילות תודה. אם יש בכם מעט יצירתיות ואהבה לעבודות יצירה, תוכלו לעצב מחברת כזו בעצמכם.

חותמת עץ אישית

ניתן לרכוש חותמת עץ עם כיתוב אישי לגננת ולסייעת, אל החותמת צרפו מארז של דיו בשלל צבעים. גילוף החותמת נעשה בהזמנה אישית, כך שניתן לבקש כל כיתוב העולה על רוחכם.

דוגמאות לכיתוב על חותמות: יישר כוח, המורה דנה | בברכה, הגננת מירי | כל הכבוד! הסייעת שולי

מתנה לגננת ולסייעת

מארז שוקולדים ועוגיות

מתנות מתוקות הן מתנות שאי אפשר לטעות בהן. רכשו חבילת שוקולדים איכותיים, עוגיות ביתיות ושלל מתוקים מגוון וארזו אותם בתוך קופסת עץ מסוגננת. לחילופין ניתן להזמין זר מתוק מעוצב המכיל מגוון רחב של מתוקים וסוכריות.

מתנה לגננת ולסייעת היא מתנה שניתנת מכל הלב, לכן מוטב לצרף למתנה זו ברכה מכם וציור מהילד. תוכלו להכין כרטיסי ברכה בעבודת יד או לרכוש בחנויות השונות כרטיסים מוכנים, אבל יותר חשוב זו הברכה עצמה. כתבו כמה מילים מכל הלב ואל תסתפקו בברכה גנרית, כך הגננת והסייעת יתרגשו ויעריכו את המתנה שהענקתם להן.

לכל הכתבות מכל הנושאים באתר

נגישות