רולקס: איך שעוני יוקרה הפכו לסמל סטטוס

כשאתם חושבים על רולקס, אתם חושבים על יוקרה, טעם אישי מוקפד, איכות, וכן, כסף. קיימים כמה מותגים שהעשירים והמפורסמים רוצים להיראות איתם, כולל מרצדס בנץ, לואי ויטון, פראדה, ורסאצ'ה, הרמס, וגוצ'י, לפחות בכמה מדינות, ורולקס.

עבור רוב האנשים העשירים בעולם, רולקס הוא פסגת השאיפות בתחום השעונים. זה היה נכון בשנת 1910, כאשר השעון הפך לשעון היד הראשון שזכה בתעודה השוויצרית של דיוק כרונומטרי, וזה עדיין נכון גם היום.

אם תשאלו את האנשים הלא עשירים על שעוני יוקרה, סביר להניח שהם יגידו שאם הם יתעשרו יום אחד, הם ירכשו רולקס. השם לבדו מעלה מחשבות על מעמד, הצלחה והישגיות.

כשאדם עונד שעון רולקס, הוא נחשב לעשיר

שעון רולקס יוצר סמל סטטוס שהוא מעבר להישג יד של אנשים שאינם יכולים להרשות אותו לעצמו. זהו אחד מהמותגים היוקרתיים ביותר בעולם השעונים, וחברת רולקס מוכרת יחידות שתג המחיר הממוצע שלהן נע בין עשרות אלפים ואפילו למעלה ממיליון דולר. שעון רולקס יכול אפילו להיות יקר יותר מאחת המכוניות היקרות ביותר!

מעטים המותגים שמצליחים לקדם ולשווק את המוצר שלהם בקלות וביעילות כמו שעושה רולקס. החברה הוקמה על ידי המייסדים אלפרד דיוויס והנס וילסדורף בשנת 1905. במקור החברה נוסדה בלונדון, והועברה לג'נבה בשווייץ בשנת 1919. היא פועלת שם מאז אותה תקופה.

רולקס

רולקס כחלק מההיסטוריה העולמית

משנת 1919 ועד היום, שעוני רולקס הגיעו למקומות רבים, ומספר דמויות יוקרתיות בהיסטוריה ענדו אותם. חלק מהאמינות והחוסן של רולקס הוא שמותג זה שימש בתנאים הקיצוניים ביותר – בין אם העונדים אותו השתמשו בו במעמקי הים או על אחד ההרים הגבוהים ביותר, באקלים הקיצוני ביותר.

מטפס ההרים האגדי טנזינג נורגיי ענד רולקס בשנת 1953 כאשר הוא ועוד מטפס הרים מפורסם, סר אדמונד הילארי, כמו גם חברי צוות אחרים, עלו לראש הר האוורסט והגיעו לגובה של 8,848 מטרים. ההישג הזה הוא הוכחה לכך שרולקס הוא לא רק אביזר יפה ומפנק – אם הוא יכול לעמוד במעמקים הקיצוניים וגבהי האדמה, אתם יודעים שהוא יכול להתמודד כמעט עם כל דבר.

רולקס בעולם הספורט, האמנות ועסקי השעשועים

רולקס הוא גם מותג הבחירה של רבים מהטורנירים היוקרתיים בעולם הספורט בארצות הברית ואירופה. הספורטאים המקצוענים הגדולים עונדים רולקס או תומכים במותג. מכיוון שלספורטאי הכוכבים יש בדרך כלל כספים לקנות דברים יקרים, הם מסוגלים להישאר אופנתיים ונראה שהגיוני שהם יתמכו בטרנדים האחרונים.

מלבד הקשר שלה לספורט, חברת רולקס תורמת גם לאומנויות וטיפוח יצירתיות וחדשנות. היא נותנת חסות למקומות כמו בית האופרה המלכותי ותיאטראות ידועים, שרק האמנים העולמיים מופיעים בהם. באופן טבעי, רולקס נפוצה גם בעולם האופנה והבידור.

וכמובן, מי יכול לשכוח את הקשר של רולקס עם המרגל המפורסם בעולם, ג'יימס בונד?

בסרט הראשון של ג'יימס בונד, השחקן שון קונרי ענד רולקס. המותג הופיע בכל אחד מסרטי בונד הכוללים את 'מרוסיה באהבה', 'גולדפינגר', 'רעם', 'קזינו רויאל', 'בשירות הוד מלכותה', ' חייה ותן למות', 'האיש עם אקדח הזהב', ו'רישיון להרוג'.

השארת תגובה