בשעה טובה: מדריך לקניית עגלת תאומים

מה חשוב יותר מבטיחות תינוקכם? עגלת תאומים היא אחת הרכישות החשובות ביותר שלכם. ואם מדובר במתנה בעבור הורים טריים, הרי זה בטוח שתרצו להעניק להם את העגלה האיכותית ביותר. מדריך זה מסביר מה הצרכנים צריכים לבדוק כשהם מחפשים אפשרויות קניית עגלת תאומים באינטרנט, כששיקול בטיחות התינוקות נמצא בראש סדר העדיפויות.

אין סוג אחד של עגלת תאומים שהוא הכי טוב לכולם. העגלה הטובה ביותר היא זו עם תכונות שמתאימות לתינוקות שלכם ולאורח החיים שלכם, במחיר התואם את התקציב שלכם. שיקולי עיצוב, חומרים קלים ותכונות נוספות מגדירים את המחיר, אך עם המדריך שלנו תמצאו שלא תצטרכו להוציא הון על מנת לבצע קניית עגלת תאומים באינטרנט, שהיא טובה ובטוחה.

בדיקות מעבדה לבטיחות התינוקות שלכם

קניית עגלת תינוקות באינטרנט מתחילה עם בדיקת בטיחות הבחינות וציון של בודקים מוסמכים שבדקו את דגם העגלה שבחרתם, בתנאי מעבדה, על מנת להאריך אילו עגלות נחשבות קלות לשימוש, ניתנות היטב לתנועה, וכמובן בטוחות.

בודקים בוחנים כל עגלת תאומים כמו שההורים היו עושים, באמצעות הצבת משקל המדמה תינוקות במשך רוב הבדיקות שלהם.

מה כוללות בדיקות מקצועיות של עגלת תאומים?

הבדיקות כוללות:

  • כיוון הרצועות.
  • בדיקת משענת הגב.
  • בדיקת בלמי הגלגלים.
  • בחינת אפשרויות הקיפול והגגון על כל דגם.
  • בדיקת קלות הנשיאה של העגלה אל ומחוץ למכונית.

לאחר בחינת כל דגם של עגלת תאומים, הבודקים המוסמכים מציינים את הגודל והמשקל במצב פתוח ובמצב קיפול, ומפרסמים את הממצאים באתרי קניית עגלת תאומים באינטרנט.

בדיקות מקצועיות שמדמות תנאים סביבתיים במציאות יומיומית

כדי לקנות עגלת תאומים באינטרנט, חשוב גם לוודא שאנשי מקצוע מומחים בתחום בדקו את אפשרויות התנועה הקלה של העגלה במהלך טיולים על מסלולים שונים, עם מבחני עקומות וניווט בתנאי מדרכה בין חרוטים, למעלה ולמטה על שפת המדרכה ואז מעל חסימות, כולל בתנאי צמחיה, שיחים ועצים.

בשלב הסופי הבודקים המקצועיים מעריכים את הבטיחות שמאפשרת קניית עגלת תאומים באינטרנט, על ידי הכנת כל עגלה לבדיקות בטיחות סטנדרטיות, כמו גם בדיקות יציבות ובלימה מעוצבות.

הגיע הזמן לצאת לטיול

עם סיום מכלול הבדיקות, תוכלו למצוא באתרי ציוד לתינוקות עשרות דגמים של עגלות תאומים, עגלות רגילות וטיולונים מכל הסוגים והמותגים, שעברו דירוגים מקצועיים, ומאפשרים לכם להוציא את התינוק או את התאומים לטיולים בסביבה, כשאתם רגועים שבטיחות התינוקות שלכם נמצאת בראש סדר העדיפויות של הבודקים המוסמכים.

חשוב שגם אתם תבדקו את העגלה

בין אם אתם מבצעים קניית עגלת תאומים באינטרנט או בחנות הפיזית, הקפידו לבדוק את העגלה בחנות לפני שתחליטו.

קחו סרט מדידה לכל מקרה, ובקשו להסתובב עם העגלה בשטח החנות, על מנת שתוכלו לראות אם ניתן לנווט אותה בקלות, מה המשקל שלה, והאם ניתן לקפל ולפתוח אותה בקלות. שיקולי הצבע, עיצוב  ואביזרים נלווים מגיעים רק בסוף.

 

השארת תגובה