מתנות לעובדים לכבוד החגים

התקופה של חגי תשרי היא כזו שבה מחצית מן החודש כולו היא כזו אשר הופכת לימי חופש, עם חגים רבים שמתרחשים בחודש תשרי אשר מהלכו מתקצר אל חצי חודש עבודה באופן די מהיר. ראש השנה הוא תחילתה של שנה חדשה עברית, ומעבר לעובדה כי זה נחמד ליהנות משני העולמות של חגיגת שנה עברית ולועזית, הכניסה אל חודש תשרי היא כזו שאר מביאה אל חגיגה שלמה שכוללת ימי מנוחה רבים, מיני מטעמי חג ומתנות נהדרות שלהן מצפים כל אחד ואחד מן העובדים.

מתנות לעובדים לכבוד החגים

נפגשים להרמת כוסית

באופן די מסורתי, לפני שכולם יוצאים לחופשה ונכנסים אל התקופה של החגים בחודש תשרי, נפגשים כל צוות העובדים וההנהלה ומברכים לקראת השנה החדשה. אומנם מדובר באקט של הרמת כוסית, שם די מצפים לראות יינות שנמזגים, אך תמיד זה כולל גם מיני אוכל קטנים שאותם ניתן לנשנש מבלי שממש צריכים לשבת ולהוציא כלי אוכל שלמים. יש כאלה שמביאים מגשי אירוח שכוללים כריכים ויש כאלה שאוהבים לשים את הדגש על שנה מתוקה עם הזמנה של מגש פירות בפרי הדמיון המלא בפירות העונה החתוכים באופן שעושה חשק לכל פרי ופרי. באופן הזה מברכים בכל מה שרוצים את צוות העובדים, ויוצאים אל עבר החג עם הרבה מתוק בפה שממנו כולם מתענגים.

מה קונים עבור העובדים?

אחת מן ההתלבטויות עבור מעסיקים רבים בתקופה שלפני חגי תשרי היא לגבי העניין הזה של רכישת מתנות עבור כל אחד ואחת מצוות העובדים באופן מסורתי לחג ראש השנה והחגים שבאים אחריו לפעמים קצת קשה למצוא רעיונות למתנות לחגים. הרבה מאוד מן המעסיקים פותרים את הדילמה הזו על ידי הענקה של גיפט קארד אשר מחליף את תווי הקנייה המיושנים, ובו יש את כל האפשרויות של רכישת דבר מה ברשתות הכי אהובות והכי מוכרות בארץ. באופן הזה לא מחליטים עבור העובד מה הוא יקבל לראש השנה, כי אם נותנים לו את האפשרות של בחירת המתנה שהכי נכונה לו לרכישה באופן עצמאי והכי נוח שיכול להיות כאשר כל בעל עסק חופשי להחליט האם יהיה מדובר בסכום צנוע או סכום הרבה יותר מלהיב.

האפשרות הנוספת היא רכישה של מתנה בנוסף או במקום הגיפט קארד. מכיוון שמדובר בחג ראש השנה, יש רכישה מוגברת של כל מה שקשור אל שנה מתוקה והלאה מכך. המתנה הכי פופולארית היא כזו אשר עוסקת בדברי מתוקה, ודבש וכלי ההגשה שלו נמצא בעיקרם. למגדילים לעשות יש גם את האפשרות של רכישת מתנות שכוללות כלי בית מכל מיני סוגים:

  • מארז כלים להכנת פסטה.
  • סט של כלי בישול.
  • מארז מצעים יוקרתי.
  • גאדג'טים למטבח.
  • מכשיר להכנת שייקים ביתיים.
  • מארז טיפוח אישי.
  • מתנות שהוכנו על ידי עמותות או אנשים בעלי מוגבלויות.
  • עציצי תבלין לגידול ביתי.

כאשר גם כאן יכולים להשקיע עם רכישה של מתנות נהדרות ופרקטיות שמגיעות במחיר קטן למעסיקים שרוכשים בכמות גדולה מאוד לצוות שלם של עובדים.

רכישת מתנות לעובדים עבור החגים עשויה להיות לעיתים מאתגרת, אך עם התמקדות בצרכי העובדים, בהחלט ניתן להעניק מתנה מיוחדת ומשמחת. חג שמח.

השארת תגובה