דרמה רולר: כל מה שצריך לדעת על המכשיר המהפכני להצמחת שיער

דרמה רולר

תופעה של דילול שיער היא תופעה מוכרת שמתרחשת הן אצל גברים והן אצל נשים. אם בעבר האפשרויות לטובת הצמחת שיער היו מוגבלות למדי, כיום באמצעות מחקרים ופיתוח של מוצרים ניתן בהחלט לומר כי אנו נמצאים בפתחו של עידן חדש בכל הקשור להתמודדות עם תופעה של נשירה ודילול שיער. אחד הפיתוחים המסקרנים ביותר בתחום הוא ללא ספק מכשיר הדרמה רולר.

מדובר במכשיר מזותרפיה שמורכב ממחטים זעירות אשר חודרות לשכבה האמצעית של הקרקפת מתוך מטרה להמריץ את מחזור הדם ובהתאם לכך לעודד את הצמחת השיער. מידע מפורט על המכשיר מאפשר לכם להצטרף לאלפי גברים ונשים שכבר ניסו את המכשיר ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד, הן בשל הנוחות של המכשיר והן בשל המחיר הנגיש.

מה חשוב לדעת אודות המכשיר המהפכני?

דרמה רולר הוא מכשיר מהפכני שמאפשר לכל אחד ואחת לבצע באופן עצמאי הליך שנועד לשפר את התחדשות התאים בקרקפת וכן עידוד של הזרמת דם. הזרמת דם לאזור הקרקפת היא חשובה מאוד בתהליך של מנגנון הריפוי של הקרקפת, וזאת בשל פציעה מבוקרת של העור המתבצעת באמצעות השימוש במכשיר. בשנים האחרונות נערכו עשרות מחקרים שונים בנושא של התקרחות אצל גברים ואצל נשים, מתוך מטרה להבין כיצד ניתן לעודד את הצמחת השיער באופן מחודש וללא התערבות רפואית, כמו למשל השתלת שיער. מחקרים שבדקו את היעילות של המכשיר מצאו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, ועל כן ניתן בהחלט לומר כי מדובר במכשיר מהפכני שבו ניתן להשתמש באופן עצמאי ומבלי לחוות תופעות לוואי. מדובר במכשיר פורץ דרך בשל היכולת של כל אחד ואחת להשתמש בו באופן ביתי וללא צורך במרשם רופא, כחלק מתהליך מואץ של מחקר ופיתוח בעבור מוצרים מבוססי מחקר, לטובת שיפור קצב צמיחת השיער.

כיצד משתמשים במכשיר?

ראשית, את המכשיר ניתן לרכוש אך ורק דרך חברה מקצועית המתמחה בפיתוח ושיווק של המוצר אותו ניתן לקבל עד לפתח הבית. השימוש במוצר הוא פשוט מאוד: על שיער יבש ובאזור ההתקרחות מגלגלים את המכשיר בכיוון אנכי רוחבי ובאלכסון בכיוון צמיחת השיער הטבעי, למשך עשר דקות. חשוב לבצע את התהליך בצורה עדינה ככל האפשר, כאשר בסיום התהליך אתם עשויים להרגיש תחושת עקצוצים, אבל לא כאב. את התהליך הזה רצוי לבצע פעם אחת בשבוע ולהקפיד בסיום לנקות את המכשיר באמצעות השרייה בתוך אלכוהול רפואי, מתוך מטרה להמריץ את הדם לקרקפת ובהתאם לכך ליצור תהליך שבמסגרתו ניתן יהיה להתמודד בצורה טובה עם תופעה של נשירה והתקרחות. מדובר במכשיר נוח מאוד לשימוש ובאמצעות שימוש קבוע ניתן יהיה להבחין בהבדלים, אולם צריך לקחת בחשבון כי אין מדובר במכשיר קסם שיכול לגרום לצמיחה מואצת אלא במכשיר שנועד לסייע לשיקום של הקרקפת ובהתאם לכך גם יצירה של חידושים התאים, באמצעות מחטים זעירות באורך של 0.5 ס"מ בלבד.

לסיכום, מכשיר הדרמה רולר מהווה בשורה של ממש בעבור גברים כמו גם נשים שסובלים מנשירת שיער. את  המכשיר ניתן לרכוש במגוון רחב של חנויות בטווח מחירים נגיש לכל כיס, אולם רצוי לבחור במכשיר שעליו קיבלתם המלצות כמו גם מכשיר שנוח לתפעול. העדיפו לבחור במכשיר עם מחטים איכותיות כמו גם גלגלת עגולה שאיתה נוח מאוד לעבוד על אזורים שונים בקרקפת. בכך, תוכלו גם אתם להצטרף לקהילה ההולכת וגדלה של גברים ונשים אשר מתנסים באופן קבוע בשימוש במכשיר אחת לשבוע, כחלק ממערך תמיכה בהתמודדות עם נשירה והתקרחות.

לכל הכתבות מכל הנושאים באתר

איך קונים משאבת חלב באינטרנט?
צרכנות נבונה

איך קונים משאבת חלב באינטרנט?

לקראת הלידה והשלב בו תינוק חדש וחמוד מצטרף לחיק המשפחה, צריך להתארגן מראש עם הרבה מאד ציוד חשוב וחיוני. יש לרכוש עגלה עם אמבטיה לחודשים

לקריאה>>
נגישות