גאדג’טים- איך לא עלו על זה קודם?

כולנו אוהבים המצאות וחידושים, גאדג’טים הם בדיוק הפריטים הקטנים הללו, שהופכים את החיים שלנו להרבה יותר פשוטים ומעניינים. אפשר לחיות בלעדיהם, זה נכון, אבל ברגע, שמתרגלים אליהם? מבינים, עד כמה הם נחוצים.
אילו גאדג’טים קיימים בשוק? ואיך הם ישפרו את איכות החיים שלנו במהירות?

גאדג’טים

גאדג’טים לדרך:

גאדג’טים לדרך אמורים להקל את החיים שלנו מחוץ לבית, ולהפוך אותם לקלים יותר לתפעול. בין הגאדג’טים הרבים לדרך ניתן למצוא כוסות לשתייה חמה, המאפשרות אחיזה קלה ומצליחות לבודד את החום, מכונות קפה קומפקטיות, שמוזגות אספרסו, שנטחן במקום! שעונים מדליקים, שמאפשרים לנו להתחבר למייל, לאנשי הקשר ולמוזיקה, שאנחנו אוהבים, תיקים המאפשרים לנו חיבור קל ונגיש למטענים אוזניות ועוד, רצועות סיליקון לאחיזת הטלפון או מכשיר ה GPS בזמן נהיגה, פנסים, רמקולים, מנעולים חכמים, מטענים אוניברסליים, מצלמות חיצוניות, המתחברות לטלפון ולמשקפיים שלנו ועוד.

גאדג’טים למשרד:

גאדג’טים למשרד הופכים את החיים שלנו לקלים יותר, ובאמצעותם אנו יכולים להנגיש את הכל, הם נותנים מענה לכל הדברים הקטנים והמעצבנים, שתופסים לנו מקום על השולחן, או שמביאים אותנו לבזבז זמן מיותר באיתורם בין הניידת הרבה. גאדג’טים למשרד כוללים, בין היתר, מראה, אשר מאפשרת לכם לצפות בשטח מת (בעיקר עבור אלה, שמציצים לכם מאחורי מסך המחשב) מחזיקים לטלפון, מחזיקים לכוסות, המתחברים אל קצה השולחן או אפילו הלפ טופ, מצלמות חיצוניות המתחברות אל הלפ טופ, מספריים וסלוטייפ מובנים במכשיר אחד, מקלדות מפוצלות, המאפשרות לשלב צלחת במרכזן, שואב אבק קטן למקלדת המחשב, מעמדים לטלפון, כריות, כפפות מיוחדות להקלדה על מסכי טאצ', כדי שהאצבעות לא יקפאו מקור בעונת החורף. רמקולים ניידים קטנים, דיסק און קי מעוצב ועומד, שפורפרת אמתית לטלפון הנייד, פדים לעכבר, מאווררים מתיזי מים, משטחים נוגדי החלקה ועוד.

גאדג’טים למטבח:

גאדג’טים למטבח הופכים את פעולת הבישול לקלה ונעימה יותר. הפריטים מעוצבים כך, שתוכלו לעבד את המזון שלכם בקלות, ולבצע חיתוכים של פירות וירקות, שבעבר בוצעו על ידי שפים מנוסים ומומחים בלבד. כך שאתם מקבלים תוצאות מקצועיות באמצעות תפעול פשוט, ועוד מהמטבח הביתי שלכם. בין שלל הגאדג’טים בתחום תוכלו למצוא סכינים עם ידיות אחיזה שונות, שיאפשרו לכם לחתוך, לקצוץ, לעבד ולעצב את הארוחות שלכם, פריטים, אשר יאפשרו לכם לעבוד עם חום גבוה, מבלי להיכוות, פריטים, שיקלו על השהייה במטבח, בין אם מדובר על רמקולים של מוזיקה או פנסים מיוחדים, כפות מזיגה והגשה, מזלגות, צלחות וקעריות מיחדות, וכמובן מכשור חשמלי, שמאפשר לכם לבשל את האוכל האהוב עליכם עם הרבה פחות שמן ולכלוך.

לסיכומו של עניין, עולם הגאדג’טים עשיר ומפתה, ומצליח להפוך את החיים המודרניים למה שהם: מלהיבים, מהירים ובעיקר אופנתיים.

לפרטים נוספים על גאדג’טים, צרו קשר דרך האתר

לכל הכתבות מכל הנושאים באתר

נגישות