איך קונים לילדים מתנה? באינטרנט!

כילדים, אין דבר שלא אהבנו יותר מלקבל מתנה. בין אם זה ליום ההולדת, בחגים או סתם כי הדוד הגיע מחו"ל. אהבנו להשוויץ בדברים החדשים שלנו ורק חיכינו לרגע בו נקבל את המתנה ונציג אותה בפני כולם. אך עכשיו, כשאנחנו בצדו השני של המתרס, כשצריך לקנות לילדים מתנה, יש כמה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון.

מתנה לילדים

הפרמטר הכי חשוב- מהו גילו של הילד?

כשאנחנו קונים מתנה לילד, חשוב שנדע מה גילו. לא נרצה להביא מתנה שמתאימה לגיל צעיר יותר משלו ולאכזב אותו, וגם לא נרצה להביא מתנה שבוגרת מדי לגילו, מה שיגרום לו להבין שייקח זמן עד שישחק במתנה שקיבל מכם.

כך, בהתאם לגילו של הילד, תדעו בדיוק במה שכבת הגיל שלו מתעניינת, ודרך האינטרנט תוכלו לגלות מהם הטרנדים שמתאימים לגילאים הללו ומה 'מגניב' לקנות. ברצינות, לא תרצו לצאת מגניבים מול הילדים?

תאמינו או לא, מזג אויר כן נחשב

כן, זה אולי לא נשמע כל כך קשור אך נסו לחשוב על זה כך- יום הולדת חורפי יזמין אליו בגדי ילדים חורפיים כמו סוודר, סווטשרט עם כיתוב מדליק וכדומה. לא מעט מתנות לילדים יכולות להיות מותאמות לעונה ולמזג האוויר. אם לדוגמא, יום ההולדת של בת ה-6 שלכם הוא באביב. קחו לכם חודש לפני, חפשו באינטרנט את השמלה האביבית המושלמת, והזמינו אותה. כן, עולם בגדי הילדים באינטרנט שופע באפשרויות. רעיון מושלם למתנה יהיה שמלה קיצית בצבעים בהירים, כזו שילדתכם לא תצליח להסיר את החיוך מפניה.

תחומי עניין- יש?

תחומי עניין הם חלק מאוד חשוב בבחירת המתנה, והדבר גם תלוי ברמת ההיכרות עם הילד. למשל, אם מדובר בילדכם, אתם ודאי יודעים מהם תחומי העניין שלו: אם הוא אוהב את החלל החיצון או מעדיף לשחק בכדורגל ובהתאם לכך, תדעו מה לקנות לו ומה ישמח אותו. אם המתנה מיועדת לילדה המתבגרת, הרי ידוע שבגדי ילדים, ובגדים בכלל, הם מקור עניין גדול כשהמודעות האישית והחיצונית מתחילה לצמוח לה. האינטרנט מלא בבגדי נערות איכותיים, שווה בדיקה.

לכו לפי המודה – כן, המודה במרשתת

נניח שאתם לא כל כך מכירים את הילד שעבורו אתם צריכים לקנות את המתנה, ואתם מרגישים שבגדי ילדים זו מתנה אישית מדי, ואת תחומי העניין שלו, אתם לא כל כך מכירים לעומק. מה תעשו?

ובכן, קיימות מתנות טרנדיות שאת כולן תוכלו למצוא דרך האינטרנט, כאלה שמתכתבות עם האופנה, מתנות אשר כל ילד ישמח לקבל. דוגמא מצוינת למתנה שלא מצריכה הרבה תכנון וחשיבה, אך עדיין תשמח את מקבל המתנה היא לוכד חלומות ייחודי, שהרי מדובר בפריטים שמתאימים הן בעבור בנים והן בעבור בנות. כמו כן, גם ספרי קריאה אלקטרוניים יכולים להיות מתנה מצוינת מאחר והם מעודדים קריאה, התמדה וסבלנות.

 

רכישת מתנות לילדים, זו משימה מאתגרת, אבל בואו נודה באמת, אין דבר יותר טוב מלקבל חיוך מאוזן לאוזן כשהילדים פותחים את המתנות שרכשנו בעבורם ומתרגשים מכל הפריטים החדשים שלהם. בהחלט שווה כל רגע!

השארת תגובה