מתנה שתפתח לילדים שלכם דלת לעתיד

אזרחות פורטוגלית

כל הורה רוצה את הטוב ביותר עבור הילד שלו, כל הורה רוצה להנגיש לילד את העולם על מגש, כל הורה מבקש שכל מה שהילד ירצה אכן יתגשם וכל הורה מבקש לדעת שעתידו של הילד מובטח. כיצד אם כן פועלים? מגיל קטן משקיעים בחינוך, בהרעפת אהבה, במינוף חוזקות אישיות, בשליחה לחוגים, בחיזוק הביטחון העצמי וכדומה, אך בין היתר טוב לדעת שניתן לעשות יותר – טוב לדעת שניתן להעניק לילד אזרחות אירופאית!

מעניקים את זכות הבחירה

הרבה הורים לילדים יודעים שכאן בארץ הם מתכוונים להמשיך לגור, ואין להם שום מחשבה לרדת מהמדינה. עם זאת, כאשר מדובר על הילד שלהם הם מבקשים להשאיר לו דלת פתוחה, מבקשים לאפשר לו לקבל לבד החלטה האם להישאר בארץ או להגר ליעד אחר, כשלכל הפחות הורים רבים מבקשים לאפשר לילד (לכשיגדל) לקבל החלטה האם ללמוד באחד המוסדות המובילים בעולם, וזאת לצד הקלה בתנאי הכניסה והנחה משמעותית בעלות שכר הלימוד – כפי שלא מעט בעלי אזרחות אירופאית נהנים. כיצד אם כן האזרחות האירופאית נכנסת לתמונה והאם היא בכלל אפשרית? ובכן הרבה תלוי בשורשים שלכם!

זכאים ומרוויחים

לא מעט ישראלים יכולים להצטרף לאיחוד האירופאי, ולו באמצעות הוצאת אזרחות נוספת. כך למשל יש אנשים שזכאים לאזרחות פורטוגלית, יש אנשים שזכאים לאזרחות ספרדית, יש אנשים שזכאים לאזרחות ליטאית וכדומה, ופה נציין שכאשר משיגים את האזרחות זוכים באופן עקיף להצטרף לאיחוד האירופאי, משמע מחכים לא מעט יתרונות משמעותיים.

היתרונות שמאחורי אזרחות אירופאית

  • מי שמחזיק בדרכון ובאזרחות אירופאית יכול לגור בשלל מדינות ואף לעבוד בהן, משמע באמצעות האזרחות סך ההזדמנויות הכלכליות הרבה יותר מקיפות.
  • דרכון אירופאי מאפשר לטייל ברחבי העולם בקלות יתרה, מבלי שיתעורר הצורך להוציא בכל פעם מחדש אשרת כניסה, כאשר אפילו לארה"ב דרכון אירופאי מאפשר להיכנס ללא בעיות צדדיות.
  • דרכון אירופאי מאפשר ליהנות מסבסוד מלא בשלל אוניברסיטאות ומכללות מובילות, ואף הסטודנטים שמחזיקים בדרכון אירופאי זכאים למגוון מלגות שוות.
  • דרכון אירופאי מאפשר לרכוש נדל"ן באירופה וכמובן ליהנות מהטבות מס שמיועדות לאזרחי המדינה (אלו שמשתייכות לאיחוד האירופאי).
  • דרכון אירופאי מאפשר ליהנות מטיפולים רפואיים אשר שמורים רק למדינות האיחוד.

את הצעד הראשון כבר עשיתם עבורו!

מכאן שגם אם הילד עוד קטן, עדיין אין זה מוקדם מדי לחשוב על היום שבו הוא יבקש לסלול לבדו את מסלולו, ועל כן אם ניתן לפעול כיום עבור מחר, אם ניתן עוד היום להשקיע בסידור של מסמכים וליהנות מסיוע מקצועי שמוביל אל עבר האזרחות הרצויה, הרי שבבוא היום תזכו לבשר לילד שהעולם אכן מחכה לו ושאין פסגה שהוא אינו יכול לכבוש, כי הוא באמת יכול להגיע לאן שהוא רק רוצה, וזאת כי את הצעד הראשון עשיתם עבורו – השגתם עבורו אזרחות אירופאית.

השארת תגובה