איך אפשר לתת מתנות לגבר שהן מתחשבות ומהנות?

 

נתינת מתנות היא תמיד חוויה מרגשת, אבל זאת יכולה להיות גם משימה מאתגרת. אם אתם יודעים את כל הפרטים הקטנים על הטעם של מקבל המתנה, זה עדיין יכול להיות קשה למצוא מתנות שמי שמקבל אותן באמת יעריך את המסר שרציתם להעביר. 

כדי להבין טוב יותר מה באמת הופך מתנות לגבר למתנות מתחשבות, החלטנו לכתוב מדריך מועיל עם טיפים של אנשי מקצוע מומחים, שיעזור לנשים לבחור מתנה מתאימה לגבר בחייהן, לאבא, לסבא, או אפילו לחבר יקר.

 

ההתמקדות לא צריכה להיות רק על הפריט שנבחר כמתנה

קבלת מתנה היא הרבה יותר מאשר רכישת פריט חדש. יחד עם זאת, חשוב לחשוב על הגישה שלכם. יתכן שתרצו לקנות מתנות לגבר שמשדרות מסר על מקום מיוחד שבו יש לכם זיכרונות משותפים, או שאתן יכולות להפתיע אותו בבית או בעבודה. 

זכרו שקניית המתנה היקרה ביותר שאתן יכולות להרשות לעצמכן לא תמיד תהיה האפשרות הטובה ביותר. האמת היא שמתנה כזאת יכולה לפעול נגדכן, כי מתנה צריכה להיות משהו שמי שמקבל אותה יהיה מרוצה ממנה. 

 

כולנו עובדים קשה, ואין סיבה לבזבז כספים בלי מחשבה

אנשים לא אוהבים לקבל מתנות יקרות שהם יודעים שעלו הרבה כסף למי שנתן אותן, ובאמת שכולם עובדים קשה מאוד על מנת להרוויח את הכסף שלהם, אז הם מעדיפים לקבל מתנות קטנות יותר. הנקודה היא שמתנות לא צריכות להיות גדולות ויקרות, אלא להעיד על מחשבה מיוחדת.

מציאת האריזה הנכונה

אתם יכולים לדמיין מתנות שניתנות בחגים כשהן עטופות בנייר עיתון או זרוקות בתוך פחית? מוטב שתאמינו שהחג הזה לא יהיה שמח בכלל! כאשר אתם נותנים מתנות, אתם רוצים ליצור רושם, וכן, נייר העטיפה והסרטים הולכים להיקרע במהירות, אבל זה חלק מהכיף – הציפייה.

זה נכון גם לגבי מתנות לגבר, והיא יכולה להיות מיוחדת גם אם היא לא יקרה, אבל ארוזה היטב. כך, למשל, את הקופסא, הסרטים ואת כל האריזה אפשר להוסיף למתנה. 

פשוט מוצאים את נקודת המחיר הנוחה לכם, מנסים להבין מה מאפיין את הגבר שלו אתן בוחרות את המתנה, מבחינה מחשבתית ורגשית, מוצאים נקודת מחיר נוחה והתוצאה תמיד תהיה מתנות שיש להן אופי מרגש, כך שנתינת המתנה והצגתה הופכת לאירוע בפני עצמו. במילים אחרות, זהו רגע של נתינת מתנה מוצלחת!

 

להתחיל לתכנן מראש

אם אתם יודעים שאתם הולכים לתת מתנות בעתיד, התחילו לחשוב על זה כבר עכשיו. כשאתם מבלים קצת עם האדם שאמור לקבל את המתנה, נסו לדלות רמזים שיעזרו לכם כאשר תקנו את המתנה מאוחר יותר. כשאתם נמצאים בביתו, הסתכלו מסביב ונסו לקבל תחושה לגבי הטעם שמאפיין אותו. יתכן גם שתרצו לחפש דברים שיכולים להיות שימושיים. 

לדוגמא, אם אתם חושבים לתת במתנה בלנדר, אתם יכולים להציע כי שניכם תכינו ביחד שייקים. אם האדם שעתיד לקבל את המתנה שולף בלנדר חדש, אתם יודעים שזאת לא בחירה אידיאלית. 

השארת תגובה