מזנקים קדימה: איך נכון לקדם את אתר המכירות שלכם בגוגל?

אם יש לכם אתר מכירות באינטרנט ואתם רוצים למקסם את ההכנסה שלכם ממנו, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. מה זה אתר מכירות באינטרנט, למה כדאי לקדם אותו בגוגל ואיך עושים את זה? כל התשובות לפניכם.

מה זה אתר מכירות באינטרנט?

אתר מכירות נקרא בשפה המקצועית גם אתר איקומרס. מדובר למעשה בחנות וירטואלית שבאמצעותה אתם יכולים להציע את המוצרים שלכם למכירה וליהנות מכנסות יפות מאד. יש אתרי איקומרס שמציעים מוצרים מתחום מסוים, יש כאלה שמציעים מגוון רחב של מוצרים מתחומים שונים, אך כמובן שהעיקרון הוא זהה. בכל אופן, על מנת להגדיל את ההכנסות שלכם אתם צריכים לבצע מגוון רחב של פעולות כחלק מקידום מכירות באינטרנט. כך יותר ויותר לקוחות יחפשו לחנות שלכם ויבצעו פעולה משמעותית בחנות שלכם.

למה כדאי לקדם אתר מכירות בגוגל?

אנחנו יכולים למנות אין ספור סיבות שיגרמו לכם לקדם את אתר המכירות שלכם בגוגל. בסופו של דבר, אנחנו מדברים פה על פעולה שתשפיע באופן מכריע על רמת ההכנסה שלכם מהעסק. ככל שתקדמו אותו בצורה חכמה ויעילה יותר, אך סביר להניח שההכנסה שלכם מהעסק תגדל וזה כמובן פרמט מכריע.

באמצעות הקידום בגוגל תוכלו לסייע לאתר שלכם להופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל. זה אומר שיותר ויותר לקוחות יכנסו אליכם ביחס למתחרים ויבצעו באתר שלכם פעולה משמעותית, כמו רכישה או שליחת ליד. אם לא תקדמו את האתר שלכם בגוגל פחות ופחות לקוחות יחשפו לאתר שלכם וזה יפגע לכם בהכנסות.

 

 

איך מקדמים אתר מכירות בגוגל?

יש מגוון דרכים ופעולות שתוכלו לנקוט על מנת לקדם את אתר המכירות שלכם בגוגל, אנחנו נתייחס לפעולות הנפוצות והיעילות ביותר.

קידום אורגני

קידום אורגני הוא מכלול של פעולות שיש לבצע על מנת שהאתר שכם יופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל. הפעולה הראשונה שאתם צריכים לבצע זה מחקר מילות מפתח, על מנת שתוכלו לשלב את הביטויים שהלקוחות שלכם מחפשים הכי הרבה ברחבי הרשת. מדובר כמובן במחקר מעמיק וככל שתשקיעו בו יותר כך סביר להניח שיהיה לכם יותר קל לקדם את האתר.

בנוסף, אתם צריכים לבצע כל הזמן פעילות אופטימיזציה לאתר ולוודא שחוויית המשתמש בו היא נעימה, שלגולש יהיה קל לאתר את המוצר שהוא רוצה, לקרוא עליו מידע חשוב וכמובן לעשות פעולה משמעותית כמו קנייה או שליחת ליד. כמו כן, אנחנו ממליצים לכם לבנות אסטרטגיית תוכן ולהבין שהתוכן הוא המלך של האתר שלכם.

אתם צריכים כל הזמן להשקיע בכתיבת תוכן איכותי ומקצועי שיספק מענה מקיף והולם לכל הצרכים של הלקוחות שלכם. אם לא תעדכנו את האתר שלכם בתוכן חדש או שתעדכנו אותו בתוכן שלא באמת מספק מענה ללקוחות שלכם, צפו פגיעה מגוגל שיזהה את זה במהרה ויעניש אתכם.

קידום ממומן

בניגוד לקידום האורגני שהוא קידום שאת הפירות שלו רואים רק אחרי כמה חודשים, קידום ממומן מביא תוצאות כאן ועכשיו. מטרת הקידום הממומן הוא שהאתר שלכם יופיע במודעות הממומנות שגוגל מציג בחלק העליון של הדף. היתרון של הקידום הממומן בא לידי ביטוי בכך שאתם שולטים על התקציב שאותו אתם משקיעים. תשקיעו יותר, תופיעו יותר פעמים במודעות הממומנות, תשקיעו פחות, תופיעו פחות.

לסיכום

אם גם לכם יש אתר איקומרס ואתם רוצים למקסם את ההכנסות שלכם ממנו, אתם חייבים לקדם אותו בגוגל על מנת שכמה שיותר לקוחות ייחשפו אליו.

לכל הכתבות מכל הנושאים באתר

נגישות