מתנות לחג פורים

בקרוב נחגוג יחדיו את חג הפורים, והרחובות יתמלאו בילדים מחופשים ואפילו בצבעים וצלילים משמחים. לא מעט אנשים נוהגים לרכוש מתנות לכבוד פורים, בין אם מדובר במתנות לילדים ובין אם מדובר במתנות לבני המשפחה. מה ניתן לקנות לכבוד החג אספנו בעבורכם כמה רעיונות נהדרים!

מתנות לפורים

מתנות לילדים – כי בסופו של דבר, זה החג שלהם!

ילדים מצפים לחג פורים לא מעט זמן, כשהם מתרגשים לקראת החג הצבעוני והמיוחד הזה. לכן, תוכלו להעצים את ההתרגשות ולהעניק להם מתנות מיוחדות ומשמחות:

ספרים רבותיי, ספרים!

אחת הדרכים להקנות לילדים ידע כללי רחב, ולסייע להתפתחותם טמונה בקריאת הספרים. גם כשרוכשים מתנות לחגים, כדאי לשים דגש על הפן החינוכי ולרכוש ספרים. למעשה, ניתן למצוא ספרים לפורים לילדים, כשמדובר בספרי קריאה ייחודיים באווירת החג. כך, תוכלו להעניק לילדים את ההזדמנות ללמוד לעומק אודות מגילת אסתר ומנהגי החג, כמו גם להעניק להם מתנה ייחודית ומרתקת.

ערכת יצירה

אם כבר אנו עוסקים במתנות חינוכיות לילדים, הרי שיש לא מעט יתרונות לעבודות יצירה, ולכן נמליץ לכם לרכוש ערכות יצירה ייעודיות לפורים. נציין כי עבודות היצירה מפתחות יכולות קוגניטיביות, כמו ריכוז, זיכרון וחשיבה יצירתית, והן אף תורמות לפיתוח המיומנויות המוטוריות, ולרבות המוטוריקה העדינה. ניתן למצוא בחנויות ערכות יצירה שמתאימות לפורים, כמו ערכות להכנת מסיכה צבעונית או להכנת בובות של דמויות המגילה. אם אתם לא מוצאים ערכה מוכנה, תוכלו להרכיב ערכה כזו בעצמכם באמצעות חומרי יצירה שונים.

רעשנים

אחד מהאלמנטים של חג פורים, הוא הרעשן, ולכן ניתן לרכוש לילדים רעשנים במגוון רחב של צבעים וצורות, בהם יוכלו להשתמש במהלך תהלוכות החג: "הבה נרעישה, רש, רש, רש!".

 

מתנות למבוגרים – כי חשוב להשקיע בילד הפנימי שלנו!

מי אמר שחג פורים הוא חג שמיועד לילדים בלבד? בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט מבוגרים שמתכוננים לחג במרץ, תופרים תחפושות, מכינים משלוחי מנות ומאשרים הגעה למגוון רחב של מסיבות פורים ייחודיות. אז מה קונים למבוגרים לכבוד החג?

מסיכה ונציאנית

אחת המסכות הייחודיות ביותר, היא המסיכה הונציאנית (ידועה מקרנבל המסכות בוונציה). ניתן להשתמש בה במהלך חג פורים, אך היא משמשת לא מעט אנשים לעיצוב חללים בבית, מאחר ומדובר במסכה מרהיבה ונוצצת. ניתן למצוא מסיכות שכאלה בחנויות וברחבי הרשת, כשמומלץ לשים לב למידות המסיכה בטרם התשלום.

משלוח מנות בקופסה שימושית

מתכננים להעניק לחברים ולבני המשפחה משלוח מנות? במקום להשתמש בקופסה פשוטה מקרטון, תוכלו לרכוש קופסה שימושית, שתהווה מתנה פונקציונלית במיוחד. התאימו את הקופסה לאדם, כלומר אם מדובר באדם שמרכז חייו הוא עבודה, הרי שיש לרכוש קופסה בה ניתן לאחסן עטים וניירות חשובים. אם מדובר בחברה שמקפידה לשמור על סטייל, הרי שקופסת תכשיטים מרהיבה תהיה נהדרת בעבורה. רכשו את הקופסה האידיאלית ומלאו אותה בכל טוב, כך לאחר שכל המתוקים ייגמרו, מקבל המתנה ייהנה מקופסה שימושית ומיוחדת.

אז מהי המתנה האדיאלית ביותר בעבורכם? לא משנה מה תבחרו, העיקר שתחגגו את החג הכי שמח וצבעוני ותיהנו מכל רגע! חג פורים שמח!

השארת תגובה