קניית לייקים באינסטגרם: האם זו הוצאה משתלמת לעסקים?

זה לא משנה איזה עסק אתם מנהלים, אם הפעילות שלכם היא פרונטלית קלאסית או אונליין דרך הרשת, אם אתם מוכרים מוצרים או מספקים שירותים או שמדובר על עסק משפחתי קטן או על תאגיד גדול עם הרבה מאד עובדים – כיום, כל עסק שהוא חייב להבין כי השיווק הדיגיטלי והפרסום ברשתות החברתיות הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מההצלחה והגדלה של שורת הרווח בסוף כל חודש. בעניין הזה, הפכו בשנים האחרונות הרשתות החברתיות לאחת הזירות החשובות ביותר אם לא החשובה מכולן וחשוב מאד להשקיע בפרסום שם. ומתוך כלל הרשתות השונות, אין ספק כי אחת הרשתות האהובות והפופולריות על הישראלים היא אינסטגרם. הפרסום שם מתמקד ביצירת תכנים ויראליים, העלאת תכנים על בסיס קבוע לפיד ולסטורי והרבה פעמים גם קידום ממומן דרך מערכת הפרסום של פייסבוק. עם זאת ועל אף שמדובר בשיטות חשובות, מדובר בדרכים די איטיות לפרסום והרבה פעמים יש צורך בבוסט רציני ומהיר הרבה יותר, וכאן נכנסת האפשרות המשתלמת במיוחד של קניית לייקים באינסטגרם. בואו ננסה להבין איך זה עובד ואם זה אכן משתלם.

קניית לייקים – איך זה עובד?

באופן כללי מדובר על שירות שניתן על ידי חברה שמתמחה בתחום ויש אפשרות לרכוש לייקים לפוסטים ספציפיים בפיד או לחלופין לרכוש לייקים ועוקבים לפרופיל. כל מה שצריך לעשות זה לשים את הקישור לפרופיל או לפוסט המבוקש, לבחור במספר הלייקים הרצוי, לשלם בהתאם למספר הלייקים שנבחרו והם יעלו באופן טבעי ואוטומטי תוך ימים ספורים לכל היותר. שימו לב השירות מאובטח לחלוטין, אין צורך בהזנת סיסמא ואין שום סיכון ממשי לחשבון שלכם. בואו ננסה להבין מדוע זה משתלם במיוחד.

קניית לייקים באינסטגרם: האם זו הוצאה משתלמת לעסקים?

חשיפה מהירה נקודתית

בראש ובראשונה קניית לייקים זה משהו שמאפשר חשיפה מהירה מאד של דברים נקודתיים. נניח שהעליתם פוסט למשל שאתם רוצים שיראו אותו תוך זמן קצר כמה שיותר אנשים אך עם זאת, החשבון שלכם בתחילת דרכו ואין לכם יותר מדי עוקבים. אם הפוסט יעלה ואט אט יתווספו אליו הרבה מאד לייקים, כל שאר האנשים ברשת יסתכלו עליו בצורה שונה וירצו להבין בדיוק במה מדובר. על כן הם יכנסו ויחשפו לתכנים שלכם וזו פשוט שיטה מצוינת שעובדת בכל פעם מחדש.

לחנך את האלגוריתם של אינסטגרם

האינטרס של אינסטגרם ושל רשתות חברתיות באופן כללי הוא שיותר ויותר אנשים ייכנסו אליהן ויבחרו לבלות בהן כמה שיותר זמן על חשבון עיסוקים אחרים ובפרט על חשבון בילוי ברשתות חברתיות אחרות. בשביל שזה יקרה, אינסטגרם שואפת שהתוכן שנמצא בה יהיה כזה שהוא מעניין ואקטואלי הכי שאפשר עבור כמה שיותר משתמשים בו זמנית. בדיוק בגלל זה היא תקדם בעצמה וללא כל עלות תכנים שנתפסים ככאלו ותשאיר מאחור את התכנים שנחשבים למשעממים ולא רלוונטיים. ואיך אפשר לדעת שתוכן הוא מעניין ורלוונטי לגולשים? ובכן, מספר גבוה של לייקים על פוסט כזה זה בהחלט חלק מהותי בעניין. כך למעשה האלגוריתם של אינסטגרם מסמן לא רק את הפוסט כרלוונטי ומעניין, אלא גם את הפרופיל כולו וזה משהו שיכול להוות מקפצה רצינית עבור העסק שלכם.

אל תתפשרו על פרסום באינסטגרם

לסיכום – אנו ממליצים שלא לוותר על הקידום באינסטגרם, אחת מהרשתות החשובות ביותר בה נמצא קהל יעד פוטנציאלי צעיר ורענן. הקפידו לתחזק עמוד כהלכה, להעלות תכנים רלוונטיים על בסיס קבוע ולהשקיע מדי פעם בקידום ממומן וזכור שתמיד יש את האופציה הנוחה של קניית לייקים.

לכל הכתבות מכל הנושאים באתר

נגישות