חנות מתנות אונליין: כל הסיבות להעסיק חברת שליחויות

יש לכם חנות אינטרנטית או עסק קטן? אם אתם מספקים מוצרים ללקוחות, ההמלצה שלנו היא לא לעשות זאת באופן עצמאי אלא להעסיק חברת שליחויות איכותית. זה ישתלם לכם בכל היבט: מחיר המשלוח, זמני אספקה, רמת שירות, איכות השירות ועוד. אם העסק שלכם עוד לא מעסיק חברת שליחויות, קראו מאמר זה עם כל הסיבות לעסקים להעסיק חברת שליחויות מקצועית.

חברת שליחויות לעסק – למה זה חשוב?

ישנן מגוון סיבות לעסקים להעדיף שירות משלוחים מקצועי על פני שילוח עצמאי:

אספקת משלוח מהירה ומדויקת יותר

חברת שליחויות מקצועית מאפשרת לכם גמישות רבה הרבה יותר באספקת המוצר. גם אם אתם לא זקוקים למשלוח מהיר מהיום להיום, אין ספק שמבחינת הדיוק בזמנים ספק מקצועי שיכול לתת שירות מצוין יעשה עבודה טובה יותר. כשאתם דואגים למשלוח בעצמכם, השירות שלכם מוגבל לשעות פעילות העסק ויש גורמים נוספים שאתם נאלצים להתחשב בהם. לעומת זאת, כאשר עושים מיקור חוץ לחברת משלוחים, הזמנים גמישים הרבה יותר ותוכלו לספק את המשלוח מתי שתרצו.

 

משלוחים בפריסה רחבה יותר

כאשר אתם מספקים את המשלוחים בעצמכם, יש גבול למרחק אותו תוכלו לעבור כדי לספק משלוח. המשמעות היא שיש לקוחות רבים שפשוט לא תוכלו להגיע אליהם גם אם הם זקוקים לשירות שלכם והתרשמו מהמוניטין שלכם. לעומת זאת, עבודה עם חברת שליחויות תאפשר לכם לספק משלוחים בפריסה ארצית, ואם יש צורך והוסכם על כך מראש, ניתן אף לשלח חבילות לחו"ל ולספק שירות באופן בין לאומי.

תנו למקצוענים לעבוד

שירות משלוחים הוא מקצוע. ככל שמדובר בשירות מסיבי יותר ובחבילות בעלות ערך, כך יש חשיבות רבה יותר לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אם העסק שלכם לא התמקצע בשליחויות, המשמעות היא שביצוע שליחויות בעצמו היא שירות פחות טוב וזה משפיע עליכם ועל הלקוחות שלכם. תנו לשליחים מקצועיים לעבוד, כך שיתפנה לכם זמן לטובת העסק שלכם ומתן שירות שאתם טובים בו.

חיסכון בעלויות

ככל שאתם מבצעים יותר משלוחים, כך העסקה של חברת משלוחים תחסוך לכם יותר בעלויות. למשלוח יש עלויות: עלות הזמן של העובד, הוצאות רכב, ביטוח ועוד. חברת משלוחים שהתמקצעה בתחום זה יודעת לספק את השירות הזה בעלות נמוכה יותר תוך איכות שירות גבוהה יותר. חשבו את מספר המשלוחים שאתם עושים בחודש, ובדקו מהי האפשרות המשתלמת ביותר עבורכם.

שליחות מקצועית משדרת רצינות ללקוחות

אנחנו בטוחים שהמוצרים שאתם מוכרים או מייצרים הם נהדרים ואיכותיים, אך כאשר אספקת המוצר לא טובה זה מעיב על השירות כולו. לקוחות מאוד רגישים לתקלות באספקת מוצר, ועלולים להפסיק התקשרות ולעבור למתחרים בגלל בעיות באספקת מוצרים גם אם המוצר שלכם מצוין. לעומת זאת, עבודה עם חברת שליחויות מקצועית משדרת אמינות ורצינות, מה שתורם מאוד לתדמית העסקית שלכם. חשבו על עצמכם וכיצד הייתם רוצים לקבל משלוח: האם הייתם מעדיפים משלוח מקצועי משליח שזה המקצוע שלו, או משלוח מרושל מעובד שמגיע ללא תיאום או באיחור?

אפשרות מעקב אחרי המשלוח

חברות משלוחים רבות מאפשרות ללקוחות לאתר חבילות ולעקוב אחרי המשלוח. זה נוח מאוד גם עבורם וגם עבורכם: כך אתם לא תקבלו כל הזמן טלפונים שישאלו אתכם איפה המשלוח – הלקוח יכול לבדוק זאת בעצמו.

אי אפשר להסתמך על דואר ישראל

אין מה לעשות – השירות של דואר ישראל, כולל דואר מהיר ושירות אקספרס לא תמיד אמין ויעיל, והבעיה המרכזית היא שכשיש בעיה אין ממש למי להתלונן. אל תתנו לדואר ישראל להרוס את התדמית שלכם, וקחו חברה מקצועית.

לכל הכתבות מכל הנושאים באתר

מתנות למבוגרים

מה כדאי לקנות במתנה לחינה?

חינה היא מנהג מרוקאי שנועד לכנס בני משפחה וחברים סביב זוג שעתיד להתחתן. הטקס נחגג בקרב בני העדה כבר מאות שנים במטרה לשמח את החתן

לקריאה>>
נגישות