גטה מציגים: חווית קניה כמו שלא הכרתם בסניף בראשון לציון

רכישה של מזרן חדש דרך חברת גטה מהווה הזדמנות מעולה לא רק להתחדש במזרן איכותי עשוי 100% לטקס אלא גם לקבל חווית רכישה בניחוח חו"ל. כל הפרטים אודות הסניף החדש של המותג המוביל בעולם – בסקירה הבאה.

חווית רכישה: חלק בלתי נפרד מקבלת החלטות בעידן המודרני

למרות הזינוק המרשים במספר הרכישות אונליין, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי אנחנו הישראלים אוהבים מאוד לבקר בחנויות הפיזיות, לא מעט בזכות היכולת להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו גם אפשרות לקבל חווית לקוח אישית המתבצעת בשירות אישי. למעשה, בכל הקשור לרכישה של מזרן יש חשיבות עצומה לחוויית הקנייה וזאת בשל האפשרות לבחון לעומק את הדגמים השונים כמו גם לבצע בחירה מדויקת של מזרן איכותי אשר ישרת אתכם למשך זמן רב. חברה אשר מצליחה לספק את השירות המקצועי ביותר בישראל בתחום המזרנים היא גטה, מותג בינלאומי המתמחה בייצור ושיווק של מזרנים העשויים 100%. בסניף החברה בראשון לציון תוכלו כצרכנים לקבל חוויה ייחודית המתבצעת לא מעט בזכות צוות מקצועי ומיומן הזמין בעבורכם לכל אורך הדרך, כמו גם אפשרות להתרשם ממיטב הטכנולוגיה המשמשת את החברה בעת תהליך הפיתוח והייצור, מתוך מטרה לספק לכל לקוח את המזרן המושלם בעבורו. קבלת החלטות בעידן המודרני המשלב בין העולם האינטרנטי לבין החנויות הפיזיות עשוי להיראות לא פעם מבלבל, אולם בזכות תודעת השירות לצד סניף עם אווירה יוקרתית וניחוח אירופאי ניתן בהחלט לומר כי גטה הצליחה לפצח את השיטה, באמצעות שילוב בין חנות פיזית יפהפייה ומעוצבת לבין אפשרות להתרשמות דרך אתר הבית.

גטה מציגים: חווית קניה כמו שלא הכרתם בסניף בראשון לציון

מדוע לבחור דווקא בגטה?

מאחר ורכישה של מזרן היא רכישה משמעותית בעבור כל אחד ואחת מאיתנו, ורובנו מעוניינים לבצע רכישה צרכנית נכונה, חשוב לבצע את הרכישה בכובד ראש ועם שימת דגש על אלמנטים שונים שדרכם ניתן יהיה להבטיח כי הרכישה תהיה משתלמת ואיכותית לטובת שיפור איכות השינה. המותג גטה מציע ללקוחות חווית קנייה המבוססת על שירות מעולה לצד תקופת ניסיון אשר במסגרתה תוכלו לבחון את המזרן ואת מידת ההתאמה, ובמידת הצורך לבצע החזרה. בנוסף לכך, החברה מספקת שירות משלוחים מהיר בפריסה ארצית כמו גם משווקת מוצרים משלימים משובחים הכוללים בין היתר כריות, מגן מיטה ואפילו מגבות – כל זאת מתוך מטרה ליצור בעבורכם תחושה מדויקת של חדר שינה שלא נופל ברמת האיכות וההרגשה מבית מלון יוקרתי.

המזרן של המותג – מוצר השנה זה 5 שנים ברציפות

ע"פ הנתונים של המותג, מאז שהגיעה לישראל ופתחה את השלוחה בראשון לציון ביקרו ורכשו בחנות עשרות אלפי לקוחות. המזרן של החברה זכה בתואר מוצר השנה מזה כחמש שנים, לא מעט בשל פיתוח ייחודי של המותג אשר מקפיד להשתמש בחומרים אקולוגיים כמו גם פיתוח של חידושים בתחום המזרנים, כחלק מהייחודיות של החברה. על כן, לכל מזרן של החברה יש את התכונות הייחודיות לו ודרך החנות תוכלו אתם כצרכנים לקבל החלטה בעלת נופך יוקרתי אך גם בריאותי. למעשה, הלטקס ממנו עשויים המזרנים הוא חומר גלם טבעי ובעל מאפיינים בריאותיים מובהקים, וזאת בשל היותו חומר גלם היפו-אלרגני כמו גם עמיד מאוד. שילוב של ביקור בחנות לצד התרשמות מהאתר החדש של החברה מהווה את הדרך הטובה ביותר לקבלת החלטה, והשקעה כספית נכונה.

לסיכום, היכולת שלכם להשקיע כסף ולקבל בתמורה גם חווית קנייה שלא הכרתם היא ממשית וזמינה בעבורכם דרך הסניף בראשון לציון. זה הזמן להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים, ובתמורה לקבל תקופת התנסות, אחראיות מלאה ושירות משלוחים מהיר – לכל רחבי הארץ.

לכל הכתבות מכל הנושאים באתר

נגישות