מתנות לגיוס: רעיונות מקוריים לחייל ולמתגייס

תקופת השירות הצבאי היא אחת התקופות המרגשות ביותר בחייהם של בני נוער ישראלים, ואחרי אירועי בר/בת המצווה, אין ספק כי זהו רגע משמעותי שמראה על מעבר חד מילדות לבגרות. השירות הצבאי כולל בתוכו הרבה מאד חוויות מיוחדות, היכרות עם אנשים חדשים וכמובן את הכבוד הכרוך בהגנה על המולדת, אבל מגיע גם עם אתגרים רבים של הסתגלות למערכת, קבלת מרות ובמקום מסוים גם אובדן החופש האישי, ואין ספק כי בגין כל הדברים הללו, מן הראוי להעניק מתנה למתגייסים שמביעה את ההתרגשות שלנו יחד את איתם ואת התקווה שלנו שהם יצליחו להסתגל לצבא וירגישו שהם אכן תורמים את חלקם. בנקודה הזו, רבים מתלבטים האם להעניק מתנה פרקטית ופונקציונלית או שעדיף ללכת על משהו סימבולי יותר. אנחנו חושבים ששתי האפשרויות הן מצוינות והכל תלוי במקבל המתנה ובאופי שלו. אספנו עבורכם כמה רעיונות מנצחים למתנות שאפשר להעניק לחיילים ולמתגייסים.

תליון מגן דוד לגבר

חיפשנו מתנה יפה וסימבולית שתתאים לבנים מבחינה אופנתית קודם כל, אך תסמל במידה רבה את התקופה לפניה עומד המתגייס. מצאנו מוצר כזה שיוכל להתאים בהחלט באתר תכשיטי חביב. תליון מגן דוד הוא תכשיט יפה ואופנתי קודם כל וגברים רבים בגילאי הגיוס מתחברים אליו. מעבר לכך אין סמלי יותר מהגנה ושמירה על המולדת ועל ארץ ישראל מאשר סמל המגן דוד ולכן זה רעיון מנצח. כמו כן חשוב לזכור שבמהלך השירות ניתן לחבר אותו לדיסקית ולשמור אותו באופן מוצנע, כך שזה משהו שיכול ללוות את החיילים לכל אורך השירות.

ציפה לכרית עם הקדשה

במהלך השירות כולו, ישנים החיילים על מיטות בין אם זה בחדרים או באוהלים, והם תמיד מתבקשים להביא בעצמם את המצעים, הסמיכות והכריות. ציפה עם הדפסה של הקדשה אישית זו דרך נפלאה להזכיר לחייל שלכם בכל לילה כמה שאתם אוהבים אותו וכמה אתם גאים בו.

ארנק עם הקדשה אישית

גם ארנק זה משהו חשוב מאד עבור כל חייל שצריך לשים בו כסף, תעודת זהות, חוגר ודברים נוספים. זאת הזדמנות מצוינת להביא מתנה שהיא גם שימושית ביותר, אבל כזו שתוכלו להעביר בה מסר אישי מרגש.

שעון

מתנה מצוינת במיוחד עבור חיילים קרביים, אבל מתאימה למעשה לכל החיילים, פשוט מפני שכולם יעברו טירונות. אם אתם רוצים להשקיע אפשר לבחור בדגם איכותי של שעון CASIO, מותג עם דגמים מצוינים שחיילים אוהבים ומתחברים אליהם במיוחד.

מתנות לגיוס: רעיונות מקוריים לחייל ולמתגייס

סוללת גיבוי עם טעינה אלחוטית

אם יצא לכם להיתקל בעבר בחיילים מבקשים מטענים או שיחות בטלפון, זה בגלל שהרבה מהם צריכים סוללה ולא תמיד יש זמן או אפשרות להטעין את הטלפון. סוללה גיבוי זה פתרון מצוין שיבטיח שתמיד תהיה להם האפשרות להטעין את הטלפון גם בטח, וטעינה אלחוטית זו פשוט דרך נפלאה להימנע מהסיבוך של הכבלים.

מנורת קריאה גמישה

השירות הצבאי כולל הרבה פעמים רגעים מתים שחיילים מחפשים איך להעביר וקריאת ספר זה פתרון מצוין. בלילה כשכולם ישנים, אי אפשר לעשות את זה ממש ועם מנורת קריאה אישית גמישה זה דווקא כן אפשרי ולכן מדובר במתנה נוחה, פשוטה ונהדרת.

אוזניות איכותיות

לנסיעות הארוכות באוטובוסים, לשעות הת"ש (שבהן יש הרבה מאוד דברים שצריך להספיק), לזמנים במוצב שאין ממש מה לעשות ולכל רגע אחר – זוג אוזניות איכותי יאפשר להנות ממוסיקה וסרטונים וישרת כל חייל וחיילת בצורה מצוינת.

מקווים שהצלחנו לתת קצת השראה ושתצליחו למצוא את המתנה הנכונה עבור המתגייסים שלכם. שיהיה גיוס קל לכולם!

לכל הכתבות מכל הנושאים באתר

נגישות