חיים טובים: מתנות בריאות ומפתיעות שיתאימו לכל אירוע

אם אתם מוזמנים לאירוע ולא רוצים להגיע בידיים ריקות, אתם נתקלים בעיה – איזו מתנה להביא שתתאים למארחים וגם תפתיעה ותהיה שימושית להם? במאמר הזה אנחנו רוצים להציע כיוון חדש ומקורי. כיוון המתאים להלך הרוח של התקופה שלנו: מוצרי בריאות ולייף סטייל. אלו הם מוצרים המיועדים לכל אחד ואחת כאשר בכולן הדגש הוא על חומרים איכותיים ושיפור הבריאות וההרגשה האישית. לא כל מוצר יתאים לכל אירוע או לכל מארח אבל המבחר בהמשך ייתן לכם אפשרויות רבות מספיק.

קולגן – הרכיב המושלם למתנה המושלמת

קולגן הוא חומר שנכנס לתודעה בשנים האחרונות. מדובר בהורמון חשוב שהגוף שלנו מייצר בעצמו. הבעיה היא שקצב היצור שלו הולך ופוחת כבר מגיל עשרים ואילך. ההורמון הזה אחראי על תהליכים שמשויכים לעצירת ההזדקנות של תאים שונים בגוף. קולגן יכול להגיע בקרם גוף, קרם ידיים, שמפו, תוסף תזונה ועוד. מארז מוצרי קולגן יהיה המתנה המושלמת חמי שמודע לנושאים כמו בריאות, טיפוח עצמי ואיכות חיים. קיימים מארזים בכל מיני גדלים שיתאימו לאנשים בגילאים שונים.

מארז פירות או ירקות

אם המתנה הזו נראית לכם מוזרה, תחשבו שוב. קיימים היום מארזים נהדרים של פירות או ירקות אורגנים מאד מיוחדים ממשקים פרטיים. אלו לא הירקות והפירות מהסופר – יש להם טעם נפלא ועשיר והם מלאים בוויטמינים, מינרלים וחומרים נגד חמצון. מי שמבין בבריאות ומטפח את עצמו, ידע להעריך מתנה שכזאת. שימו לב שלא חייבים להביא את המארז עצמו לאירוע. תוכלו להזמין את המארז שיגיע בארגז עץ דקורטיבי ישר לבית המארחים. הם יוכלו לתאם את המשלוח למועד שיתאים להם. לאירוע אתם מגיעים למעשה עם השובר עליו הפרטים כאשר הוא מהווה חלק מהברכה והוא שוכן בתוך מעטפה יפה.

חיים טובים: מתנות בריאות ומפתיעות שיתאימו לכל אירוע

טיפוח ואיפור טבעי

זו מתנה שמתאימה יותר לנשים ומרבית הנשים ישמחו לקבל מתנה כזאת, למרות שניתן בהחלט ליצור גרסה שלה שתהיה מיועדת לגבר. מוצרי איפור, קרמים שונים ומוצרי רחצה עברו כברת דרך ארוכה והם כיום מוצעים בגרסה אורגנית ומחומרים טבעיים. מוצרים כאלו מגיעים עם אישור מיוחד שהם לא נוסו על בעלי חיים וגם עם תיאור החומרים האלרגנים העלולים להימצא בהם. אלו אינם מוצרים זולים אבל מנגד, לא חייבים לרכוש אריזות גדולות. חלק מהטרנד הירוק הוא גם צמצום בשימוש שמאפשר הסתפקות באריזות קטנות.

יום כיף בספא

זו מתנה שקשה יהיה לחשוב על מישהו שלא ישמח לקבל. שובר כניסה לספא כולל טיפולים שונים יהיה מתנה בלתי נשכחת, יותר מהרבה מתנות אחרות. תוכלו לשלוח את החברים שלכם לטיפולי פנים שונים. אם הם סובלים מכאבים שונים, מדוע שלא תזמינו להם שעה של מסאז' שבדי משחרר או מסאז' באבנים חמות? יום בספא הוא כמו כפתור אתחול מחדש לגוף ולנפש שמאפשר לחזור לחיים עם כוחות מחודשים ובשיא האנרגיה.

מוצרי בית טבעיים

גם בתחום כלי הבית ישנן מתנות עם זווית בריאותית. ניתן לרכוש למשל מתקן אידוי של שמנים אתריים הממלא את חלל הבית לא רק בריח טוב, אלא גם בחומרים אשר ידועים בהשפעתם הטובה על התפקוד והבריאות. רעיון נוסף יכול להיות מנורת מלח. זוהי מנורת צד למיטה או לכל מקום אחר שעשויה מגוש מלח מיוחד. למלח הזה יש תכונות ריפוי דרך החלקיקים שהוא מעניק לאוויר בסביבתו. רבים נוהגים לישון עם מוצר מלח כזה ומדווחים עליה בחיוניות ובאנרגיות.

מתנות מתחום הבריאות יכולות להיות דרך נפלאה שלכם להגיד תודה למישהו על אירוע או אירוח מושלם. זוהי הדרך שלכם להעניק בחזרה משהו שיביע את הדאגה שלכם לבריאות של החברים שלכם.

לכל הכתבות מכל הנושאים באתר

נגישות